Marketing Manager - Warszawa

W TakeTask pomagamy firmom w realizacji zadań w terenie. Oferujemy aplikację mobilną do zarządzania zadaniami dla pracowników w wielu lokalizacjach, dajemy również wsparcie zewnętrznej społeczności, gdy potrzebne są dodatkowe siły. Naszym klientem są m.in. sieci handlowe, marki oraz producenci z branż FMCG.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków obejmuje realizację całości działań marketingowych firmy, których celem jest generowanie leadów sprzedażowych w szczególności:
  • opracowanie strategii marketingowej oraz planów działań jej egzekucji
  • przygotowywanie lub koordynacja przygotowywania kontentu
  • przygotowywanie materiałów reklamowych np ulotek, prezentacji
  • realizacja kampanii wysyłek marketingowych
  • realizacja lub koordynacja kampanii reklamowych facebook, google
  • planowanie i raportowanie działań marketingowych
  • nieustanne poszukiwanie i dzielenie się wiedzą w zakresie marketingu
  • ciągły rozwój w zakresie obsługi narzędzi oraz strategii marketingowych
  • pogłębianie wiedzy w zakresie oferty firmy oraz trendów i nowości w branżach i rynkach działania firmy
  • współpraca z działem handlowym, product managerem, grafikiem oraz innymi podwykonawcami

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w marketingu B2B zdobyte np w firmie IT, dostarczającej aplikacje biznesowe lub agencji reklamowej lub badawczej
  • doświadczenie potwierdzone realizacją celów w zakresie pozyskiwania wartościowych leadów sprzedażowych
  • umiejętność tworzenia strategii marketingowych z wykorzystaniem person
  • doświadczenie w tworzeniu kontentu: artykułów, e-booków, video, landing page, infografika, postów, webinarów
  • doświadczenie w realizacji kampani wykorzystujących e-mail marketing, reklamę adwords, facebook, video
  • znajomość narzędzi e-mail marketing/marketing automation, social media (Brand24)
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji
  • umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
  • świetna organizacja pracy
  • umiejętność myślenia analitycznego
  • pozytywne nastawienie do świata, pracy i ludzi
  • swobodne posługiwanie się j. angielskim w pracy
  • dodatkowym atutem będzie znajomość j. niemieckiego lub francuskiego oraz doświadczenie w marketingu na rynkach zagranicznych
Jeśli masz dużo większe doświadczenie i ambicje - koniecznie się z nami skontaktuj - stworzymy dla Ciebie odpowiednie stanowisko. Jeśli nie spełniasz części wymagań jednak szybko i chętnie się uczysz, czekamy również na Twoją aplikację!

Co oferujemy

  • pracę z unikalnym i atrakcyjnym dla klientów produktem/ofertą
  • szybki rozwój wraz z rozwojem firmy, możliwość prowadzenia działań marketingowych skierowanych na rynki zagraniczne
  • pozyskanie lub pogłębienie wiedzy w obszarach/ branżach: FMCG, Retail, software/mobile development, crowdsourcing, social selling, prospecting
  • współpracę w zgranym zespole zaangażowanych ludzi, którzy lubią to, co robią
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (wynagrodzenie + premie)
  • miejsce pracy: dobrze skomunikowane biuro w Warszawie
  • komputer przenośny, telefon
CV prosimy wysyłać na adres praca@taketask.com  , skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy!
envelope-omap-markerphonetwitterfacebookangellistmenu