Business Development Manager - Warszawa

W TakeTask pomagamy firmom w realizacji zadań w terenie. Oferujemy aplikację mobilną do zarządzania zadaniami dla pracowników w wielu lokalizacjach, dajemy również wsparcie zewnętrznej społeczności, gdy potrzebne są dodatkowe siły. Naszym klientem są m.in. sieci handlowe, marki oraz producenci z branż FMCG

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków obejmuje realizację działań sprzedażowych firmy, których celem jest nawiązanie stałej współpracy z klientami:
  • pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i w Europie - usługi crowdsourcingu w audytach i badaniach marketingowych oraz platforma SaaS do zarządzania zadaniami pracowników w sieciach sprzedaży
  • upselling, cross-selling do pozyskanych klientów
  • rozwój długofalowych relacji z klientami
  • przygotowywanie i prezentacje, negocjacje i finalizacja kontraktów
  • planowanie i raportowanie działań sprzedażowych
  • ciągły rozwój umiejętności i technik sprzedaży
  • nieustanne poszukiwanie i dzielenie się wiedzą w zakresie sprzedaży
  • pogłębianie wiedzy w zakresie oferty firmy oraz trendów i nowości w branżach i rynkach działania firmy

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B skierowanej do znanych marek, dużych i międzynarodowych firm, zdobyte firmie IT, doradczej lub dostarczającej aplikacje biznesowe, agencji badawczej lub reklamowej
  • doświadczenie potwierdzone pozyskaniem nowych klientów i realizacją celów sprzedażowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji
  • umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
  • świetna organizacja czasu pracy
  • umiejętność myślenia analitycznego, analizy potrzeb klienta
  • pozytywne nastawienie do świata, pracy i ludzi
  • swobodne posługiwanie się j. angielskim w pracy
  • dodatkowym atutem będzie znajomość j. niemieckiego lub francuskiego oraz doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej
Jeśli masz dużo większe doświadczenie i ambicje - koniecznie się z nami skontaktuj - stworzymy dla Ciebie odpowiednie stanowisko. Jeśli nie spełniasz części wymagań jednak szybko i chętnie się uczysz, czekamy również na Twoją aplikację!

Co oferujemy

  • pracę z unikalnym i atrakcyjnym dla klientów produktem/ofertą
  • szybki rozwój wraz z rozwojem firmy, możliwość sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • pozyskanie lub pogłębienie wiedzy w obszarach/ branżach: FMCG, Retail, software/mobile development, crowdsourcing, social selling, prospecting, digital i content marketing
  • pracę dla znanych marek i największych firm
  • pracę w zgranym zespole zaangażowanych ludzi, którzy lubią to, co robią
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (wynagrodzenie podstawowe + prowizje od sprzedaży + premie)
  • miejsce pracy: dobrze skomunikowane biuro w Warszawie
  • komputer przenośny, telefon
CV prosimy wysyłać na adres praca@taketask.com, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy!
envelope-omap-markerphonetwitterfacebookangellistmenu